Meksikietiškos išlydėtuvės

Meksika

Apie įvykį Meksiko (Meksika) oro uoste lietuvis Justinas pasakoja nevaliodamas sulaikyti laimės ašarų. „Tai įvyko prieš dvi savaites, kai skridau iš Meksiko į Los Andželą. Fotografuoju keletui stambių internetinių portalų, kurių pavadinimų norėčiau neminėti, tad tenka skraidyti beveik kas savaitę, tačiau tokį įvykį, kokį patyriau Meksikoje man dar neteko patirti nė viename pasaulio oro uoste.

Labai retai, tačiau vis tik kartais man nepavyksta išvengti epilepsijos priepuolių. Tai nutinka kai užmirštu išgerti tam tikrų vaistų ar kai labai pervargstu. Meksike turėjau labai įtemptą laiką, kai per keletą dienų turėjau sulakstyti nufotografuoti 15 užsakytų nuotraukų. Užsakymą įvykdžiau ir gavęs viršininko patvirtinimą lengvai atsipūčiau. Iki skrydžio buvo likę trys valandos, tad nusprendžiau pasivaikščioti po oro uostą ir pasidairyti į žmones. Fotografuoti jau nebenorėjau. Ir ką jūs galvojate? Mane ištiko lengvas epilepsijos priepuolis. To, kas nutinka aš smulkiai nepasakosiu, tačiau noriu atkreipti dėmesį į tai, kokias paslaugas gavau iš karto po jo. Oro uosto darbuotojai ne tik nuvežė mane į teritorijoje esančią ligoninę, bet ir paskambinę į Lietuvos ambasadą iškvietė darbuotoją. Nors to neprašiau, o ir angliškai puikiai susikalbu, jie nežinia iš kur rado lietuviškai kalbančių žmonių ir sukvietė į mano palatą. Iš kažkur atsirado Jurgos vaizdo klipai, lietuviški „Sostinės“ saldainiai, o svarbiausia daug draugiškų šypsenų.

Bandžiau paaiškinti, kad man viskas gerai, tačiau oro uosto darbuotojai ne tik nuvežė mane prie pat lėktuvo ir padėjo įlipti, maža to, gavau vietą pirmojoje klasėje. Los Andžele nusileidau lyg naujai gimęs“. – įspūdžiais po Meksikietiškų išlydėtuvių dalijosi fotografas Justinas.