Angelų miesto lankytinos vietos

Kalifornijos sostinė Los Andželas kitaip dar vadinamas angelų miestu. Los Andželas, įsikūręs tarp esančios įlankos ir Ramiojo vandenyno, yra antras pagal dydį miestas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Miestą garsina ne tik esančios pramogos, paplūdimiai, tačiau ir viena stipriausių kino industrijų Holivude.

Viena kelionė į Los Andželą atvers galimybes pažinti skirtingas viso pasaulio kultūras, pradedant apsilankymu vadinamame Kinų rajone, baigiant Mažąja Rusija. Panašiu principu gyvena 140 valstybių kultūriniai atstovai, žinoma, kiekviena pasaulio valstybė neturi čia savo atskiro kvartalo, trečdalis žmonių gyvena nuosavų namų kvartaluose, kuriuos dažnai galima pamatyti atvaizduojamus Holivudo kino filmuose. Pigūs skrydžiai į Los Andželą apsimokės tiems, kurie nori viena kelione pamatyti daug.

Koreatown rajonas:

Vienas iš paminėtinų kvartalų, kuriame jausis gerai Korėjos kultūros gerbėjai ir patys korėjiečiai – Koreatown rajonas, kuris įsikūręs vos ne pačiame Los Andželo miesto centre. Šis rajonas laikomas vienas labiausiai apgyvendintų visame mieste, turbūt ne veltui, nes čia gyvena kaip šimtas dvidešimt tūkstančių korėjiečių. Nors tik Korėjos šalies atstovai ar bent jau panašūs į korėjiečius gali užeiti ir aplankyti tam tikras vietas, tačiau neverta nusiminti, nes pramogų turistams čia apstu: karaokė barai, naktiniai klubai, restoranai, kuriuose galima paskanauti ne tik koriejietiško, tačiau ir Vietnamo maisto, parduotuvių, kuriose galima rasti įvairiausių įdomybių.

Olvera gatvė:

Pačiame seniausiame Los Andželo rajone, kuris vadinamas Los Angeles Plaza Historic District, galima atrasti Olvera gatvę prisotinta meksikietiškos kultūros. Nors iš pažiūros, galima manyti, kad ši vietovė kiek skurdesnė, tačiau joje slypi pirmtakų Los Andželo gyventojų dvasia autentiškuose pastatuose, kuri persipynusi su meksikiečių kultūrinėmis šaknimis. Per čia vykstančias meksikiečių fiestas, šventes, muzikinius pasirodymus galima pamatyti kultūrą, kas dažniausiai ir traukia pasaulio turistus. Taip pat siūloma paragauti meksikietiškų patiekalų, kioskeliuose įsigyti daugiaspalvių suvenyrų.

Holivudo bulvaras:

Žvaigždėmis nupintas Holivudo bulvaras, kuris yra Holivudo rajone, galima apsilankyti Holivudo alėjoje ir pamatyti įamžintas garsenybių žvaigždes ant tako. Bulvare galima pamatyti ir apsilankyti ne viename teatre, kuris paliks dar ilgai išliekančius įspūdžius. Kai kurie žmonės perka skrydžio bilietą į Los Andželą, vien tam, kad galėtų pasisukinėti kino industrijos šerdyje – tai viena lankomiausiu ir svarbiausių vietovių Kalifornijoje. Ne gana to, galima linksmai visą dieną praleisti esančiame prekybos ir pramogų centre, taip įsijaučiant į Holivudo gyvenimo ritmą.

Gety centras:

Svarbiausias meno ir Los Andželo susiformavusios kultūros simbolis yra Gety centras, kuris yra Santa Monikos kalno viršūnėje. Čia slypi daugeliui atpažįstamas muziejų kompleksas, saugantis neįkainojamą meno kolekciją. Penkiuose paviljonuose galima išvysti įvairaus spektro meno kūrinius iš skirtingų laikotarpių. Ne gana to, nuo kultūrinio židinio centro atsiveria nepakartojamas vaizdas į miestą.