Renkame dviračio stovą: ko svarbu nepamiršti?

Kad dviratis yra viena geriausių transporto priemonių, dėl to abejonių nekyla niekam. Juo lengva ir paprasta įveikti ne tokius jau ir menkus atstumus, o svarbiausia – važiavimas dviračiu ypač teigiamai veikia emocinę bei fizinę žmogaus būklę. Tačiau taip pat nereikia pamiršti, jog ten, kur dviračiai, ten reikalingi ir jiems skirti stovai, juk atvykus į įvairias erdves – prekybos centrų bei pramogų vietas, parkus ir t.t., daugybė žmonių susiduria su poreikiu bent trumpam palikti šią transporto priemonę, kad galėtų užsiimti kitomis veiklomis, pavyzdžiui, apsipirkti, papramogauti ar tiesiog pasivaikščioti. Taigi, dviračių stovai – tiesiog būtini, o, kad būtų išrinkti patys tinkamiausi, būtina dėmesį atkreipti ir į tam tikras detales. 

Kiek dviračių bus galima pritvirtinti?

Bene vienas svarbiausių kriterijų, kurį reikėtų įvertinti renkantis dviračių stovus, yra toks: kiek dviračių bus galima pritvirtinti? Reikėtų laikytis svarbiausios taisyklės: kuo gausiau yra lankoma teritorija, tuo daug dviračių turėtų sutalpinti pasirinktas stovas.

Metalas ar betonas?

Vertinant tai, iš ko būna pagaminti šie elementai, matyti, kad populiariausias pasirinkimas – betoniniai arba metaliniai. Vis dėlto, lyginant su iš betono pagamintais, metaliniai stovai turi daugiau puikių savybių: atrodo estetiškiau, elegantiškiau, sveria mažiau. Na, o vertinant šių gaminių ilgaamžiškumą, matyti, jog tiek iš metalo, tiek iš betono pagaminti dviračių stovai tarnaus tikrai ne vieną dešimtį metų. 

Svarbi ir estetika

Na, ir, žinoma taip pat nereikia pamiršti, kad kiekvienas dviračių stovas yra ne tik praktinę, bet ir estetinę reikmę turintis aplinkos elementas. Taigi, renkantis dviračių stovą, svarbu vertinti ir jo išvaizdą: atminkite, kad įmantrios, neįprastos formos elementas taps ypač dekoratyvia detale.