SEO paslaugos: klaidos ieškant klientų

seo paslaugos

SEO paslaugos gali būti tavo arkliukas, tu gali būti šių paslaugų teikimo genijus, tačiau jeigu nemoki pritraukti klientų, niekas ne tik nevertins tavo įgūdžių, bet tu ir badausi. Siekiant to išvengti, pristatome keletą taktikų, kurias privalu žinoti, norint surasti klientų teikiamoms SEO paslaugoms.

Prieš pradedami kalbėti apie pačias klientų pritraukimo taktikas, išsiaiškinkime, ar mums tikrai reikia naujų klientų? Ne visada daugiau = geriau. Verslui augant, ryškėja ir problemos. Taigi, prieš imantis veiksmų reikia atsakyti į keletą klausimų. Ar sugebėsi aptarnauti visus naujus SEO paslaugų trokštančius klientus? Jeigu ne, ar gebėsi pasamdyti žmones, kurie tai padaryti padės?

  • Gaukite rekomendacijas. Prašykite savo draugų, giminių ir pažįstamų rekomendacijos. Tiesa, geriausia gauti rekomendacijas iš buvusių klientų. Netgi galite paprašyti jų parašyti rekomendaciją ir įsidėti ją į savo puslapį.
  • Puikus puslapis. Tai dar vienas įrankis, padėsiantis surasti daug klientų. Privalote turėti geriausią svetainę, nesvarbu, kokį kanalą naudojate klientų paieškai. Jei potencialūs klientai pamatys, kad svetainė prasta, jie tikrai neturės su Jumis reikalų. Taip pat labai svarbu ir turėti geras pozicijas paieškos sistemoje. Kas samdys žmogų, kuris negali suteikti tinkamų SEO paslaugų net sau?
  • Bendradarbiavimas su programuotoju. Taktika, kuri gali atvesti daug klientų. Jie gali siųsti klientus Jums tiesiogiai ir atvirkščiai.
  • Įkainiai puslapyje. Neįsivaizduojate, kaip magiškai jie veikia. Kai klientai ieško SEO paslaugų Vilniuje, Kaune ar bet kuriame kitame mieste, jiems žymiai geriau matyti įkainius, negu savęs liaupses.

Apibendrinant galima teigti, kad yra daugybę būdų, kaip sudominti visus savo SEO paslaugomis, tereikia pasitelkti vaizduote ir dirbti nuosekliai.