Priemonės, be kurių savo darbo negalėtų atlikti nė viena manikiūrininkė

Nereikia ir sakyti – bet kurios profesijos atstovui reikalingos įvairios priemonės bei įrankiai, kad galėtų tinkamai vykdyti veiklą. Manikiūrininkė – taip pat ne išimtis: kokybiški darbas bus atliekamas tada, jei bus įsigytos darbo priemonės. Žinoma, jų krepšelis turėtų būti formuojamas atsižvelgiant į veiklos specifiką bei klienčių poreikius, tačiau drąsiai galima išskirti ne vieną priemonę, be kurios neišsivers nei viena apie sėkmingą ir kokybišką darbą galvojanti specialistė. 

Gelinių nagų priauginimo priemonės

Ne paslaptis, kad gelinis nagų priauginimas yra viena populiariausių šiandieninių procedūrų, o ir būti negalėtų kitaip – būtent gelinis nagų priauginimas yra tas procesas, dėl kurio merginos bei moterys gali džiaugtis pageidaujamo ilgio bei formos nagais. Taigi, šiandien šios procedūros paklausa yra tokia didelė, kad kiekviena manikiūrininkė, norinti sėkmingai vykdyti savo veiklą ir patesinti klienčių lūkesčius, turėtų įsigyti itin aukštos kokybės gelinio nagų priauginimo priemones (tai – kelių rūšių gelis nagų priauginimui, LED lempa ir t.t).

Gelinio lakavimo priemonės

Tačiau ne tik gelinių nagų priauginimas sulaukia itin didelio susidomėjimo – ne ką mažiau populiari yra ir kita paslauga, tai – gelinis lakavimas. Viena pagrindinių priežasčių, kodėl ši paslauga sulaukia tokio didelio susidomėjimo yra ta, kad puikiu rezultatu, t.y., nepriekaištingai atrodančiais nagais galima džiaugtis net iki 3 savaičių ar dar ilgiau. Taigi, gelinio lakavimo priemonės taip pat yra dar viena, manikiūrininkų darbo priemonių sudedamoji dalis.

Nagų odelių serumai, sviestas, aliejus ar kremas

Na, ir, žinoma, taip pat svarbu nepamiršti, kad po bet kurios iš šių procedūrų, svarbu palepinti ne tik rankų odą, bet ir nagų odeles. Tam puikiai tinka iš aukštos kokybės žaliavų pagamintos priemonės – serumai, sviestai, aliejus, kremai, kurie taip pat turėtų tapti kiekvienos manikiūrininkės darbo priemonių krepšelio sudedamąja dalimi.