Dažniausiai daromos klaidos renkantis žiedus

Vestuvinis žiedas ziedelis.lt – meilės simbolis, kuris, užmautas ant bevardžio piršto vestuvių dieną, pasilieka ten ilgam. Žiedų pasirinkimo variantų yra daug, viena iš dažniausiai pasitaikančių klaidų yra pasiliekama per mažai laiko žiedams išsirinkti ir viskas daroma paskutinę minutę, šito rekomenduojama vengti. Nemažai porų ziedelis.lt salonuose ieško tik pačių madingiausių žiedų, tačiau mados ateina ir praeina, o žiedą teks nešioti visą gyvenimą, todėl ieškokite  universalesnio varianto. Žiedo komfortas labai priklauso nuo jo svorio, sunkus, gausiai dekoruotas žiedas tikrai ne pats patogiausias variantas kasdieniniam nešiojimui, kai neatsižvelgiama į žiedo svorį, perkami labai sunkūs vestuviniai žiedai. Kad žiedas nespaustų, netrintų ir maloniai nešiotusi, siūloma papuošalą matuotis  bent kelis kartus ir skirtingu paros metu, pavyzdžiui, ryte ir vakare. Daugiausia dėmesio skirkite ne papuošalų madoms, o jų komfortiškam nešiojimui užtikrinti, tegul šis meilės simbolis džiugina dar ilgus metus.

Kokia funkciją atlieka vestuviniai žiedai?

Senovėje žiedai buvo siejami su magija ir žavesiu, gaminami iš įvairiausių metalų, akmenų, dažnai būdavo puošiami raštais, brangakmeniais ir briliantais. Kaip senovėje taip ir dabar, vestuviniai žiedai atlieka ne tik papuošalo  funkciją, bet ir simbolinę. Populiariausias- vestuvinis ir sužadėtuvių žiedas, kuris parodo jog  žmogus yra įsipareigojęs- susituokęs arba susižadėjęs. Moterys, kurios nėra aukštos ir turi trumpus pirštus, turėtų vengti didelių žiedų, joms geriau rinktis mažesnius ir lengvesnius. Jaunoms merginoms netinka masyvūs žiedai, rekomenduojama rinktis nedidelius ir kuklius.

Žiedai elektroninėje parduotuvėje

Elektroninėje parduotuvėje rasite įvairiausių gražių, pagal kiekvieno skonį ir kievienai  progai žiedų asortimentą. Moterys gali išsirinkti papuošalus su akutėm ar perlais, arba tiesiog be jų, čia galima įsigyti mėgstamo metalo papuošalą: balto, raudono, geltono aukso žiedus.