Sėkmingas verslas prasideda nuo geros buhalterijos. Kaip rasti profesionalus?

Nors šiais laikais egzistuoja ne viena buhalterijos programa, kuri padeda kur kas paprasčiau susitvarkyti su finansiniais niuansais, tačiau verslininkai buhalterijos darbų vistiek nepalieka tik kompiuteriams, naudojasi ir specialistų kompetencija. Tik tokiu atveju pavyks darbus atlikti ne mechaniškai, o į kiekvieną buhalterijos užduotį pažvelgti kur kas originaliau.

Vieni labiausiai Lietuvoje pripažintų specialistų yra Nordgain buhalteriai. Visgi, tai tikrai nėra vienintelė įmonė, kuri teikia buhalterijos paslaugas, tad visiškai natūralu, kad verslininkai formuodami ištikimą komandą vertina skirtingų buhalterių kompetencijas. Juk visada norisi rasti geriausius!

O kad paieškos būtų paprastesnės – nurodysime kelis svarbius niuansus, kurie lemia geriausių buhalterių pasirinkimą.

  • Visiškai natūralu, kad daugeliui žmonių vienas iš prioritetinių niuansų yra kaina. Norisi sutaupyti, tačiau tuo pačiu tikimasi, kad suteikiamos buhalterijos paslaugos bus geriausios. Suderinti šiuos du niuansus tikrai nėra sunku, juolab, konkurencija ir taip mažina kainas. Galiausiai, buhalterių įmonės samdymas kur kas pigesnis pasirinkimas nei asmeninio buhalterio, tad, vėlgi, sutaupysite.
  • Taip pat naudinga susipažinti su visa buhalteriu komanda, įmone. Nors su Jūs dirbsite su vienu pagrindiniu buhalteriu, tačiau iškilus problemoms jie visi, kaip viena komanda, sprendžia problemas. Dažnai komandos nariai apibūdinami WEB puslapyje.
  • Taip pat kai kuriems labai svarbu, kad buhalterių įmonė būtų tame pačiame mieste, kaip ir verslininkas. Taigi, reikšmingas kriterijus gali būti lokalizacija, tačiau nepamirškite, kad šiais laikais susisiekimas telefonu bei internetu yra labai patogus, o Skype pokalbiai padeda sutaupyti daug laiko.
  • Galima plačiau susipažinti su buhalterio kompetencija, pasidomėti, kokias studijas baigė ir kaip dažnai jis kelia savo kvalifikaciją.
  • Svarbus niuansas ieškant pačių geriausių yra atsiliepimai internete, kuriuos skelbia dažnai paslaugomis jau besinaudojantys klientai. Žinoma, visais jais tikėti neverta, kadangi kai kurie neigiami gali būti parašyti konkurentų, o kai kurie pernelyg teigiamai – pačių įmonės darbuotojų.
  • Taip pat verta plačiau pasidomėti – kokias tiksliai paslaugas teikia įmonė. Kol vienose užsiimama tik paprasčiausiais buhalterinės apskaitos darbais, tuo tarpu kiti teikia kur kas daugiau įgūdžių reikalaujančias paslaugas, kadangi komandoje yra ne vienas vyresnysis buhalteris.
  • Visada svarbus kriterijus gali būti ir bendravimas. Visiškai natūralu, kad pasisamdę buhalterių komandą verslininkai tikisi, kad galės į juos kreiptis bet kuriuo metu. Tačiau tikrai ne visos įmonės yra tokios lanksčios, tad naudinga įvertinti ir šį niuansą.
  • Susipažinkite su visomis paslaugų teikimo sąlygomis. Dažniausiai jos pateikiamos internete, tad tai padeda sutaupyti daug laiko ir įvertinti, ar Jūsų poreikiai atitinka galimybes. Kadangi egzistuoja ne viena buhalterijos įmonė – kuri nors tikrai tiks.

Šioje svetainėje galite rasti daugiau informacijos apie buhalterių paslaugas. Susipažinkite su smulkmenomis, kadangi būtent jos dažniausiai    ir nulemia gaunamų pasaugų kokybę.