Prieš ir po dantų implantacijos: kaip elgtis?

Efektyviausias ir geriausias būdas susigrąžinti nuosavus dantis – dantų implantacija. Vis daugiau žmonių džiaugiasi implantacijomis galimybėmis ir vertina tai, kad dirbtiniai dantys ne tik puikiai atlieka jiems paskirtą funkciją, tačiau taip pat ir puikiai atrodo, tad nežinantys, kad žmogus turi implantuotus dantis – to ir nesužino.

Odontologijos klinika Kaune

Dantų implantavimas atliekamas – Juozas.Dental odontologijos klinikoje. Juozas.Dental klinika siūlo ne tik profesionalias paslaugas už priimtiną kainą, tačiau ir padeda tinkamai pasiruošti procedūrai, kuri daugeliui žmonių kelia labai daug klausimų. Dalis jų susijusi su tinkamu pasiruošimu procedūrai ir kaip reikia elgtis su naujais dantimis po jos.

Dantų implantavimas Kaune: prieš

Implantavimas nėra labai sudėtinga procedūra. Ji atliekama kiekvieną dieną, tad nereikia baimintis, kad Jūsų atvejis bus kažkuo ypatingas bei išskirtinis. Tiesa, nereikalingas ir kažkoks specifinis pasiruošimas. Jeigu reikės – tuomet gydytojas apie tai jus informuos. Svarbiausia, kad visi kiti dantys būtų tinkamai sutvarkyti. Tokiu atveju dantų implantacija bus atliekama sėkmingai.

Gydytojai rekomenduoja, kad prieš implantaciją naudinga bent jau tris dienas nerūkyti ir labai rekomenduojama bent jau kelias dienas visiškai nevartoti alkoholio. Paprasčiausiai tai gali paskatinti didesnį kraujavimą procedūros metu. Taip pat prieš procedūrą dantys turi būti švarūs, visa burnos ertmė išvalyta. Tokiu atveju išvengiama bet kokių infekcijų. Kelias dienas arba savaitę prieš – dažniausiai siūloma pasidaryti burnos ertmės higieną, o implantacijos dieną reikia ypač švariai išsivalyti burnos ertmę.

Tinkamai prižiūrimi implantai tarnauja ilgiau

Implantai po procedūros kelias dienas būna jautrūs. Lygiai taip pat ir žandikaulis, dantų smegenys. Štai todėl reikia kelias dienas po procedūros nerūkyti, nevalgyti labai karšto bei šalto maisto. Galvokite taip, kad jūsų burnos ertmėje yra žaizda, tad reikia pasirūpinti greitu bei efektyviu jos gijimu. 

Taip pat atsiminkite, kad dantų implantai nėra lepūs ir jų priežiūra yra lygiai tokia pati kaip ir kitų, nuosavų dantų. Svarbiausia juos valyti kiekvieną dieną ir tokiu atveju jie jums ilgai ir sėkmingai tarnus.

Dantų implantacija gali pagerinti Jūsų gyvenimo kokybę, suteikti sau šansą atrodyti puikiai. Kainos nėra didelės, o nauda – visam gyvenimui.