Vestuvinio stalo puošimas balionais

vestuvinio stalo puosimas balionais 2

Maistas vestuvėse – vienas sunkiausiai išsprendžiamų uždavinių. Jaunavedžiai ilgai renkasi tiekėjus. Labai svarbu ne tik kokybė, bet, be abejo, ir kaina. Norėdami garantuoti, kad maistas, kuris bus patiekiamas per vestuves, bus skanus, patiks jaunavedžiams, tiekėjai surengia maisto ragavimą, pateikia vaizdą, kaip jis bus patiektas, kaip atrodys lėkštėje. Tai yra labai svarbus akcentas, nes jei maistas pateiktas ne estetiškai, tuomet jis atrodo neskaniai ir nepatraukliai. Maistas dekoruojamas taip, kad sukeltų apetitą. Tačiau reiktų nepamiršti, kad bendram stalo vaizdui , greta maisto esantys daiktai, įvairios dekoro detalės, yra be galo svarbios.

Vestuvinis stalas puošimas balionais, gėlėmis, žvakėmis, įmantriai išlankstytomis servetėlėmis itin populiarus šių dienų vestuvėse. Dekoracijų spalvos dažniausiai derinamos prie viso vestuvių kolorito. Tačiau, nenorint perkrauti stalo, pasirenkamas viena ar kelios stalo dekoracijos bei paliekamos kelios užkandžių lėkštės.

Vis populiarėjanti stalo dekoracija – balionai. Jie nėra labai brangūs. Baliono spalvą galima rinktis iš didžiulio spektro. Jie ne tik lengvai priderinami, jaukiai įsiliejantys į aplinką, bet ir erdvei suteikia žaismingumo, svajonių lengvumo pojūtį. Ant stalo balionai gali tapti gėlėmis, širdelėmis, angelais ar kuo tik norėsite, tereikia išlaisvinti savo vaizduotę. Vestuvinio stalo puošimas balionais – puiki alternatyva brangioms, bet ne visada norimą vaizdą suteikiančioms, dekoracijoms. Balionai palengvina spalvų derinimo ir erdvės išpildymo naštą. Ypač žaviai atrodo ore kabantys, prie stalo ar kokio sunkaus daikto, pririšti helio dujomis užpildyti balionai. Jie atrodo magiškai ir užburiančiai.

Spalvotų svajonių išsipildymo lengvumą vaizduojantys balionai puikiai tinka vestuvių dienos šventei. Jie ne tik sukuria šiltos bei jaukios aplinkos pojūtį, bet kartu neleidžia pamiršti ir vaikiško žaismingumo.