5 PATARIMAI PADĖSIANTYS IŠSIRINKTI GERIAUSIĄ BUTO VARIANTĄ

Pirkti naują butą – tai be galo atsakinga užduotis, kuri nulems Jūsų kasdienio gyvenimo kokybę ateityje, todėl prieš įsigyjant naują gyvenamąją vietą, verta atkreipti dėmesį į tam tikrus aspektus, kurie padėtų išsirinkti patį geriausią buto variantą. Juk norite gyventi tvarkingame rajone, gerai ir patogiai orientuotame bute, taip pat, kad virš jūsų būtų įsikūrę netriukšmingi ir kultūringi kaimynai ir t.t.
Štai 5 patarimai, kurie padėtų išsirinkti tokį butą, kuriame norėtųsi gyventi iki pat senatvės.

  • Sužinokite, kaip orientuotas butas ir kuriame aukšte jis yra. Retas žmogus pageidautų nuomotis butą pirmame aukšte. Senesnės statybos daugiaaukščiuose pirmų aukštų langai dažniausiai būna su įrengtomis grotomis, tad natūralu, kad tokiame bute gyventi nebūtų itin jauku. Tačiau ir pats viršutinis aukštas ne visada kelia palaimą – ypač vasarą, kai nuo stogo pro lubas sunkiasi didžiausias karštis. Taip pat atkreipkite dėmesį, ar butas nėra kampinis – kampiniai butai žiemą būna šaltesni negu viduriniai.
  • Išanalizuokite susisiekimą su miestu. Tai svarbu bet kuriuo atveju. Jeigu turite automobilį, Jums aktualu, kad rytais važiuojant į darbą nepakliūtumėte į dideles spūstis, o jeigu žadate visur keliauti viešuoju transportu, pasidomėkite ar daug maršrutų jus nugabens iki skirtingų miesto rajonų, centro ir t.t. Taip pat svarbu, ar toli nuo buto yra artimiausia stotelė – juk žiemą pusę valandos klampoti iki artimiausios stotelės yra menkas malonumas.
  • Jau iš anksto nors truputį susipažinkite su kaimynais. Nusipirkti butą, apsuptą triukšmingų kaimynų, kitiems gali atrodyti kaip didžiausias prakeiksmas. Senesnės statybos butuose sienos ir lubos yra plonesnės, todėl kiekvienas vaiko krykštelėjimas ar televizoriaus pagarsinimas gali puikiai girdėtis ir gretimuose butuose. Norėdami to išvengti, iš anksto sužinokite, kas Jums atsikrausčius būtų Jūsų kaimynai.
  • Klausykitės širdies balso. Net jeigu butas atrodo be priekaištų, tačiau kažkas kirba viduje ir kyla nuojauta, kad nusipirkus šį butą anksčiau ar vėliau bus dėl kažko pasigailėta, neskubinkite savo sprendimo. Dar kartą patikrinkite viską apie šį butą, peržiūrėkite kiekvieną detalę, ar tikrai esate saugus nuo problemų ateityje.
  • Nebijokite derėtis. Kiek šansų sutaupyti praleido tie, kurie įsigijo butą nepabandę derėtis su šeimininku. Ypač verta pasiderėti, pastebėjus, kad aplink butą gyvena triukšmingi kaimynai arba nustačius kitokius šios gyvenamosios vietos trūkumus.