Į ką atsižvelgti renkantis batus internetu?

Apsipirkinėjimas internetu suteikia mums galimybę sutaupyti nemažai brangaus savo laiko, todėl daugelis itin mėgsta tokiu būdu pirkti įvairiausius daiktus ar netgi avalynę. Nors batus norisi ir pasimatuoti, ir gerai apžiūrėti, vadovaudamiesi keliais pagrindiniais patarimas, juos efektyviai galėsite išsirinkti ir nuotoliniu būdu. Į ką tuomet svarbu atsižvelgti?

Pasirinkite tinkamą dydį

Kaip ir renkantis drabužius, taip ir šiuo atveju dydžio klausimas bus aktualiausias. Jei nesinori apsirikti, be skaičiavimų nepavyks apsieiti – tai paprasčiausiai padarysite pasižymėję pėdos kontūrus ant lapo ir išmatavę jos ilgį nuo kulno iki pirštų. Labai svarbu, kad taip pamatuotumėte abi pėdas, kadangi neretai viena iš jų būna kiek didesnė – būtent jos išmatavimais ir turėtumėte vadovautis.

Atkreipkite dėmesį į medžiagą

Apsiperkant internetu, visuomet labai sunku nuspėti, ar batai bus kokybiški, tačiau jeigu atkreipsite dėmesį, iš kokios medžiagos jie yra pagaminti, daug lengviau perprasite jų ypatybes. Itin aukšta kokybe visuomet žavi natūralios odos avalynė, tačiau jeigu ruošiatės pirkti laisvalaikio batelius, tikėtina, kad Jus labiau sužavės tekstiliniai modeliai, tad galima sakyti, jog šiuo atveju nėra neteisingų pasirinkimo variantų.

Apžiūrėkite batus iš visų pusių

Taip, apsipirkinėjant internetu, avalynės negalime paliesti, tačiau pasirinkę patikimą parduotuvę, galime apžiūrėti jos nuotraukas iš skirtingų kampų – taip pavyks išvengti nemalonių staigmenų, kai batai jau bus pristatyti. Įsitikinkite, kad tiek basutės moterims, tiek bet kokia kita Jums patinkanti avalynė neturi jokių Jums nepatinkančių detalių – tuomet tikrai liksite patenkinti savo pirkiniu.

Pagalvokite, kur juos avėsite

Pirkdami internetu, neretai susižavime geromis akcijomis ir priimame labai skubotus sprendimus. Tam, kad pavyktų to išvengti, prieš perkant turėtumėte pagalvoti, prie ko derinsite atitinkamą batų porą ir kada ją avėsite. Jei atsakymus į šiuos klausimus surandate pakankamai greitai, Jums patikusi avalynė iš tiesų yra verta dėmesio. Įvairių tipų batus rasite Pigu.lt el. parduotuvėje – jeigu norite apžiūrėti moteriškus batelius, spauskite čia: https://pigu.lt/lt/apranga-avalyne-aksesuarai/avalyne-moterims/bateliai-moterims.

Naudokitės filtrais

Neretai internetinėse parduotuvėse galima rasti įspūdingą kiekį batų – jei nuspręstume apžiūrėti juos visus, tai pareikalautų daugybės laiko resursų. Būtent dėl to verta pasinaudoti filtrais: atsirinkę avalynę pagal spalvą, medžiagą, kainą ar kitus Jums aktualius parametrus, apsipirksite gerokai greičiau.

Atsižvelgę į visus išvardintus kriterijus, labai gretai nutarsite, kurie batai turėtų papildyti Jūsų lentynas. Tinkamas dydis, kokybiškos medžiagos ir paprastas pritaikymas – tai pagrindinės savybės, kurių turėtumėte ieškoti.