Ką daryti su senu automobiliu, kurio neišeina parduoti gera kaina?

Kai nusprendžiama parduoti savo nebenaudojamą automobilį, visada tikimasi, kad pavyks gauti pakankamai didelę pinigų sumą, tačiau ne visada įvertinama, kad pardavimo procesas gali kaip reikiant užsitęsti. Jei parduodamo automobilio skelbimą įkėlėte jau ganėtinai seniai, tačiau suinteresuotų pirkėjų taip ir neatsirado, tikėtina, kad svarstote, kaip reikėtų elgtis toliau. Nors transporto priemonės kainos mažinimas tam tikrais atvejais tikrai gali būti viena geriausių išeičių, tačiau dažniausiai norisi to išvengti. Taigi, ką daryti, kad pardavimo procesas būtų greitesnis ir sklandesnis?

Įvertinkite, ar išnaudojote visas galimybes

Ne visada pakanka patalpinti vos vieną skelbimą: jei pasirinkote nemokamų skelbimų portalą, kuris nėra labai populiarus, natūralu, kad automobilio pardavimo procesas gali tęstis ganėtinai ilgą laiką. Rekomenduojama neapsiriboti vos vienu skelbimų puslapiu: jei informacija bus prieinama pakankamai dideliam interneto vartotojų skaičiui, natūralu, kad suinteresuotas pirkėjas atsiras gerokai greičiau. Taip pat naudinga išnaudoti ir socialinių tinklalapių galimybes: jei skelbimai bus talpinami įvairiose specializuotose grupėse, tikėtina, kad netrukus kas nors susidomės jūsų parduodamu automobiliu. Nepamirškite parduodamą transporto priemonę pasiūlyti ir savo draugams: šiandien turime tikrai palankias galimybes skleisti informaciją apie parduodamus automobilius.

Ar kaina tikrai nėra pernelyg aukšta?

Jei pakankamai ilgą laiką nesulaukėte nė vieno skambučio, vertėtų pagalvoti ir apie tai, ar nustatėte tikrai protingą automobilio kainą. Prieš talpindami transporto priemonės skelbimą pasidomėkite, kokia yra tokio paties modelio automobilių rinkos kaina: jei skelbime bus nurodyta bent šiek tiek žemesnė kaina, tikėtina, kad labai greitai sulauksite suinteresuotų pirkėjų skambučių. Jei automobilis turi tam tikrų defektų, galbūt vertėtų pagalvoti apie kosmetinį remontą? Dauguma transporto priemonių pirkėjų tikisi, kad įsigyto automobilio remontui nereikės skirti pernelyg daug laiko ir pinigų, taigi, jūs galite atlikti tam tikrus automobilio patobulinimus, kurie dažnai nėra labai brangūs.

Galbūt reikia pakoreguoti skelbimą?

Pasirūpinkite, kad informacija apie parduodamą automobilį būtų pakankamai išsami, o transporto priemonės nuotraukos – kokybiškos. Automobilį geriausia fotografuoti esant pakankamai ryškiam apšvietimui, o tuomet, jei transporto priemonė turi tam tikrų trūkumų, juos taip pat vertėtų užfiksuoti. Jei potencialiems pirkėjams bus pateikiama pakankamai išsami informacija, jie jūsų nebevargins įvairiais klausimais, o apsispręsti dėl transporto priemonės įsigijimo galės gerokai paprasčiau. Skelbime naudinga nurodyti ne tik savo alternatyvius kontaktinius duomenis, bet ir laiką, kada galite atsiliepti į skambučius.

Galimybė kreiptis į automobilių supirkėjus

Jei norite, kad transporto priemonės pardavimo procesas būtų gerokai greitesnis, naudinga pasvarstyti apie galimybę kreiptis į automobilių supirkėjus. Senų automobilių supirkimas Kaune tam tikrais atvejais gali būti pačia palankiausia išeitimi: dėl transporto priemonės pardavimo galima susitarti dar tą pačią dieną, o gauta pinigų suma bus tikrai palanki. Džiugina ir tai, kad auto supirkėjai iš karto atsiskaito už nupirktas transporto priemones ir sutvarko būtinus dokumentus, todėl pardavėjams belieka džiaugtis sėkmingu sandoriu. Nors gana dažnai manoma, kad automobilių supirkėjai gali pasiūlyti tik labai menką pinigų sumą, tačiau įsitikinsite, kad tai nėra tiesa: preliminarią transporto priemonės kainą galite sužinoti vos per porą minučių, taigi, kodėl nepasinaudojus tokia galimybe?

Kartais nutinka ir taip, kad vairuotojai „atsiprašo“ savo senojo automobilio, jį šiek tiek paremontuoja, ir toliau sėkmingai juo važinėja. Kartais ir toks sprendimas gali būti į naudą, tačiau tuomet, jei esate tvirtai pasiryžę parduoti savo transporto priemonę, pirmiausia galite pasidomėti, ką jums siūlo supirkėjai.