Kokį gelį pasirinkti ilgalaikiam lakavimui?

Rankos yra moters vizitinė kortelė, nes išpuoselėti nagai ir rankos traukia, žavi kitus, taip pat suteikia moteriai pasitikėjimo ir atspindi jos individualumą. Nenuostabu, kad gražioji žmonijos pusė manikiūrui skiria tokį didelį dėmesį.

Kas yra gelinis lakas?

Gelio lakas yra įprasto nagų lako ir priauginimo gelio hibridas, todėl ir turi tokį pavadinimą. Medžiaga sujungia geriausias abiejų dangų savybes: spalvą ir patvarumą iki 3 savaičių ar net ilgiau. Per tą laiką aukštos kokybės danga neturėtų įtrūkti, nusitrinti, tapti neskaidria, pakeisti spalvą, nusilupti. Taikant teisingą gelinio lako manikiūro kūrimo procedūrą, sertifikuotos dangos atitinka šiuos parametrus.
Norint atlikti įvairius dizainus, būtina turėti skirtingo tankio ir sodrumo gelio lakus: nuo permatomų iki medžiagų, kurios pagerina gelio lakų spalvų sodrumą, pavyzdžiui, „katės akis“ ar vitražo dangas. Meistras taip pat negali apsieiti be viso gelio lakų rinkinio, kuris gali veikti kaip maskavimo pagrindas vizualiai ištaisyti natūralių nagų estetinius defektus.

Kadangi pats gelinis lakas nesiliečia su nagais, nepaprastai svarbu, kad pagrindas būtų kuo saugesnis ir hipoalergiškas. Gruntą rekomenduojamą pirkti iš to paties gamintojo.

Gelio lako sudėtis:

  • Plėvelės formuotojas, kuris sukietėja veikiamas ultravioletinių spindulių ir
    suformuoja stiprią plėvelę ant nago paviršiaus. Būtent ši medžiaga apibūdina produkto kokybę: maksimalų lankstumą, atsparumą išoriniam poveikiui ir deformaciją.
  • Fotoiniciatorius. Ši medžiaga yra atsakinga už tai, kokiais spinduliais produktas
    geriau sukietės – veikiamas ultravioletinių spindulių ar šviesos diodų. Polimerizacijos greitis priklauso nuo tos pačios medžiagos.
    Metakrilatai (akrilo rūgšties esteriai). Atsakingas už produkto nuoseklumą.
  • Specialūs priedai, užpildai ir pigmentų rūšys, suteikiančios lakams tam tikras savybes: klampumą, plastiškumą, spalvų sodrumą. Silicio dioksidas neleidžia nusistovėti pigmentui, o bismuto chloroksidas suteikia perlamutrinį blizgesį.