Ką verta žinoti prieš remontuojat automobilį autoservise?

Apsilankymai autoservise dažnai nebūna džiaugsmingi dėl vienokių ar kitokių priežasčių. Kartais nesinori net vykti ten, nes žinote, jog visa remonto sąskaita paplonins piniginę. Kartais nenorime net galvoti, jog automobiliui kažkas blogai, nes vėl teks ieškoti autoserviso, kuriame užsiima būtent Jums reikalingų dalių tvarkymu, remontu. Keli patarimai, ką reikia žinoti prieš remontuojant automobilį autoservise:

Išsirinkite autoservisą

Tinkamo autoserviso paieškas galite pradėti nuo problemos apibrėžimo. Ar Jums bus reikalingas remontas, per kurį bus keičiama detalė ar kelios? Keičiamą detalę galite nusipirkti patys, taip pasiruošdami apsilankymui pas specialistus. Ieškokite parduotuvių, kuriose autodalys pigiau – sutaupysite! Ar problema nereikalauja papildomų specialisto įgūdžių? Pavyzdžiui, jei Jūsų automobiliui reikia įdiegti signalizaciją. Ne kiekvienas servisas turiu tokią paslaugą asortimente. Ieškokite autoservisų pagal lokaciją. Peržiūrėkite tuos, kurie yra netoliese Jūsų namų ar darbo. Išsirinkę autoservisą esanti arti galėsite palikti automobilį remontui ir patogiai pareiti namo.

Patikrinkite autoserviso patikimumą!

Išsirinkę autoservisą pagal lokaciją neskubėkite registruotis vizitui. Ieškojote internetu? Būtinai peržiūrėkite kainoraščius. Apsidrauskite nuo staigmenų, nes suremontavus automobilį ir servisui pateikus sąskaitą – neturėsite kito pasirinkimo, tik sumokėti. Tinklalapiuose dažnai galite nerasti kainoraščių, tokiu atveju – skambinkite. Tiesiogiai susisiekti su serviso darbuotojais, taip kaina bus dar tikslesnė. Nepamirškite atsiliepimų! Tai itin svarbi dalis renkantis tinkamą autoservisą. Internete galite rasti įvairių atsiliepimų ir diskusijų apie servisus. Atsiliepimų ieškokite „Google“ ir „Facebook“ – rasite ne tik įvertinimus kaip paslaugos atitiko klientų lūkesčius, bet ir komentarus. Padarę tai susidarysite nuomonę apie servisą ir žinosite – ar tikrai norite palikti automobilį remontui būtent ten.

Švarus automobilis

Prieš vykdami į servisą automobilį nuplaukite. Išplaukite ne tik išorę, bet ir vidų. Išsiurbkite, nušluostykite dulkes. Išorės plovimas gali padėti specialistam pamatyti problematiškas vietas. Tai galėtų būti kėbulas, galbūt pats laikas jį poliruoti? Savo srities specialistai, kurie vos pažiūrėję į automobilį, pasakys kas blogai, padės Jums pakonsultuodami dėl papildomų darbų. Švarus automobilis ne tik dėl autoserviso darbuotojų pastabumo, bet ir dėl dar vienos priežasties. Remontui palikę automobilį švarų specialistai elgsis atsargiau, kruopščiau. Dažnas autoservisas vadovaujasi tuo, jog automobilį klientui reikia gražinti švarų.

Reguliarus remontas

Nepamirškite apsilankyti autoservise reguliariai, taip automobilis išvengs papildomų kelionių dėl remonto. Kas tam tikra nuvažiuotų kilometrų kiekį keiskite automobilio alyvą, kas sezoną – padangas. Reguliarių apsilankymų metu galbūt bus išsprendžiamos pastebėtų smulkmenų tvarkymas. Nedelsiant sutvarkomos smulkmenos – prevencija didesniems remonto darbams. Kalendoriuje galite pasižymėti, jog apsilankymas servise reikalingas mažiausiai kartą per metus arba kas 10 tūkstančių kilometrų. Primename, jog nusipirkus naudotą automobilį apsilankykite servise kuo greičiau. Pardavėjas galėjo nuslėpti problemas, kurias reikia tvarkyti tučtuojau.