Kaip pasiruošti pirmam pasimatymui su kažkuo, su kuo susipažinote internetu?

Labai nemaža dalis žmonių internetu ieško draugų, linksmų pokalbių ar net romantiškos pažinties. Būtent rimtos pažintys yra didelė dalis to, kas veda vyrus ar moteris registruotis pažinčių portaluose bei susikurti anketas. Po to, kai pavyksta su kuo nors smagiau pabendrauti ir sutarti dėl susitikimo (pasimatymo), gali prasidėti ir nerimas. Jeigu jau ilgą laiką neteko su niekuo susitikti arba tai – pirmas jūsų pasimatymas su kažkuo iš interneto, ši atmintinė padės pasiruošti smagiam, saugiam ir kuo turiningesniam pasimatymui!

Visų pirma – vieta ir laikas

Be abejonės jums reikės bent šiek tiek planuoti. Tikrai ne kiekvienas žmogus gali iš karto viską mesti ir susitikti čia ir dabar. Dėl to reikia aiškiai susitarti laiką. Abiem lytims labai patariame pirmąjį susitikimą organizuoti dienos metu, kada lauke – šviesu ir tai daryti viešoje arba bent jau viešesnėje vietoje. Susitikti geriausia: kavinėje, miesto centre, pėsčiųjų gatvėse, parkuose, net ir baruose. Venkite prastai apšviestų, pernelyg nuošalių arba įtartinų vietų.

Aiškios ribos

Iniciatyvą susitikti parodęs narys turėtų (pagal etiketą) pasiūlyti ir vietą bei laiką. Tačiau dažniausiai reikėtų supratingumo ir, jeigu vienas pasiūlo susitikti, kitas gali pasiūlyti vietą ir/ar laiką. Abipusis bendravimas ves prie sklandesnio planavimo ir aiškios komunikacijos, o ji – labai svarbi. Nesvarbu ar susipažinote šioje svetainėje ar per draugus užmezgėte kontaktą Facebook‘e ar Instagram‘e, pirmo pasimatymo metu nespauskite kitų daryti nieko ir patys nedarykite nieko, kas verstų jaustis nepatogiai. Aiškiai nusistatykite ribas – prisilietimas, bučinys, aistringos glamonės ar jokio fizinio artumo – kas jums yra priimtina pirmo pasimatymo metu.

Geriausia – eiti pasroviui ir stebėti viską pagal tai, kaip jaučiatės. Galbūt prieš pasimatymą bučiuotis ir neplanavote, bet viskas einasi taip puikiai ir situacija tokia maloni, kad netikėtas bučinys ir nepamaišytų…

Visgi, tokiu atveju, kai situacija tampa nepatogi ir/ar nemaloni, niekada nesileiskite, kad įvyktų kažkas, ko nenorėtumėte daryti. Kitas žmogus privalo gerbti jūsų ribas.

Pranešimas draugams(-ėms) arba artimiesiems

Dėl viso pikto, naudinga pranešti bent vienam ar keliems draugams(-ėms), kad einate į susitikimą su nauju žmogumi. Tai naudinga ne vien dėl to, kad apsisaugotumėte nelaimės atveju, bet ir tuomet, jeigu jūsų staigiai prireiktų. Tarkime, informuodami draugus išvengsite netikėtų ir labai ne laiku atliktų skambučių, o iš artimųjų – prašymų padėti ir taip toliau.

Vyrams tai aktualu kiek mažiau, tačiau moterims naudinga pranešti apie savo buvimo vietą ir/ar laiką, kaip jau minėjome, dėl asmeninio saugumo.

Elgesys po pasimatymo

Jeigu susitikote su kažkuo iš pazintysxxx.online ar kito portalo/platformos, svarbus elgesys ne tik pasimatymui ruošiantis, bet ir po jo. Vėlgi, geriausia žinoti tik apytikrius elgesio modelius – t.y., ką daryti bus geriausia, tačiau elgtis pagal situaciją, kad ribos nesugriautų malonių patirčių.

Po pasimatymo galima iš karto tartis dėl kito susitikimo, neskubėti ir toliau palaikyti panašų atstumą arba visiškai nutraukti bendravimą su žmogumi. Pastaruoju atveju galima jam(-ai) parašyti žinutę, padėkojančią už laiką, pagiriančią tą žmogų, bet pranešant apie tai, kad jums nepakeliui. Na, o kitais atvejais – bendraukite taip, kaip jums atrodo tinkamiausia būtent su tuo žmogumi.