Kaip palengvinti namo statybą?

wood framing software

Namo statybos gali būti rimtas ir daug iššūkių reikalaujantis darbas arba labai paprastas  – su kuriuo susitvarkyti gali net ir tie,  kurie iki šiol dar niekada nesistatė namo. Viskas priklauso nuo Jūsų. 

Paprasčiausiai šiuo metu egzistuoja labai daug programų, įrankių ir app‘sų, kurie padeda medinio namo statybas padaryti kur kas paprastesnėmis. Vienas jų – „Wood Framing Software“ Svarbiausia – visais jais pasinaudoti, kadangi ignoruodami dažniausiai ir apsunkinate sau darbus.

Namo projekto kūrimas

Namų projekto kūrimas – geriausias būdas pradėti statybas. Tai yra – pirmiausia reikia susikurti gerą idėją ir tuo pačiu naudojantis programinėmis įrangomis – piešti projektą, kuris bus sukuriamas. Projekto kūrimo darbams labiausiai rekomenduojama AutoCAD įmonės kurta Autodesk programinė įranga, kuri yra dalinai automatizuota, tad darbų projekto kūrimo darbai yra greiti, tikslūs ir konkretūs.

Nors sakoma, kas šios sistemos paskirtis yra palengvinti projektavimą, tačiau išties ne tik lengvina, tačiau atlieka daugelį darbų, kurie būtini planuojant namų projektą. Nors geriausiai šio tipo sistemą yra įvaldę specialistai, tačiau net ir be didelės patirties dažniausiai pavyksta žmonėms patiems išmokti naudotis programa ir sukurti savo namų projektą.

Biudžetas

Taip pat namų statyba kur kas paprastesnė ir greitesnė tokiu atveju, jeigu nuspręsite – koks yra biudžetas. Svarbiausia atsiminti, kad dažniausiai statybų metu biudžetas padidės dar apie 15 procentų ir kad ir kaip bandote taupyti, tačiau dažniausiai tas padidėjimas yra neišvengiamas.

Juolab, atsiminkite, kad statote  namus, tad galbūt verta kartais daugiau investuoti, jeigu tik tai garantuos ilgaamžiškumą bei kokybę.

Šildymo sistemos pasirinkimas

Gyvenantiems Lietuvoje labai svarbu pasirinkti tinkamas namų apšildymo sistemas, kadangi būtent jos dažniausiai sudaro nemažą išlaidų dalį. Ne tik kalbant apie įrangą, tačiau taip pat ir jos išlaikymo bei energijos išgavimo išlaidas. Vėlgi, geriau investuoti daugiau, jeigu tik tai garantuoja, kad namas bus funkcionalesnis ir vėliau jo išlaikymas bus pigesnis.

Namo statybą yra sudėtingas ir gana daug skirtingų komponentų apimtis darbas. Visgi, skyrus šiek tiek laiko – pavyks susidėlioti niuansus ir susikurti tokius namus, kuriuose yra labai gera gyventi.