Ar plaukų dažai – tikrai visada kenksmingi?

Poreikis atrodyti gražiai yra visiškai natūralus ir galime tik pasidžiaugti, kad šiais laikais tai padaryti su tinkamomis priemonėmis – gana paprasta. Svarbiausia – rasti tai, ko reikia jūsų kūnui ir daugiausia dėmesio skirti plaukams, kurie labai dažnai vadinami pačiu gražiausiu žmogaus papuošalu.

Jeigu jums reikalingi geros kokybės plaukų dažai – tokiu atveju siūlome rinktis profesionalius, kurie džiugina ne tik spalvos sodrumu, tačiau ir galimybe išvengti greitesnio plaukų išsausėjimo, kuris kartais gąsdina tas moteris, kurios dar iki šiol niekada nedažė plaukučių. Profesionalius dažus įsigyti galite čia: https://garbane.lt/339-profesionalus-plauku-dazai.

Ar tai reiškia, kad profesionaliuose dažuose kur kas mažiau komponentų, kurie gali būti žalingi plaukui? Atsakyti gana sunku, kadangi šiuo metu dažų pasirinkimas labai platus, tad natūralu, kad dauguma jų pagaminti iš labai skirtingų sudėtinių dalių. Juolab, dažniausiai plaukų dažai tamsiaplaukėms išgaunami iš kur kas natūralesnių komponentų, tačiau skirti blondinėms – su peroksidu, kuris, deja, sausina plauką. Paprasčiausiai nėra kito ingrediento, kuris taip puikiai nubalina plauką, tad norinčioms atrodyti puikiai – tenka rinktis tokias priemones, kokios yra.

Žinoma, daugiau dėmesio sudėčiai visada verta skirti, tad būtinai skaitykite sudėtines dalis, domėkitės, galiausiai, internete galima rasti detalias tam tikro gamintojo prekės analizes, kuriose padės įvertinti, ar ta sudėtis tikrai labai blogai ir ar nudažius plaukus – jie tikrai taps kur kas sausesni.

Plaukų dažai profesionalams

Lygiai taip pat siūlome nepamiršti, kad net ir nuolatos dažant plaukus galima džiaugtis jų grožiu. Tik tokiu atveju reikalingas nuolatinis drėkinimas, kurio metu aliejus įsigeria į plauką, pamaitina jį ir vidaus, tad taip išlaikomas jo elastingumas, plaukas nesišiaušia. Tam geriausia pirkti specialius aliejus, tačiau kasdieniniam plovimui taip pat siūlomi ir plaukų kondicionieriai. Ypač tokie, kurie ne tik drėkina, tačiau ir gali “paryškinti” plaukų spalvą.

Jeigu plaukų dažai padės jums atrodo gražiai – būtinai juos naudokite. Tik tokiu atveju reikia daugiau dėmesio skirti plaukui, kad jis išliktų kuo elastingesnis ir tuo pačiu atrodytų – kaip pamaitintas, tai yra – gyvybingas.