Kranas su strėle gamybos proceso spartai

Jei gamybos procese susiduriate su būtinybe perkelti sunkius krovinius ar patiriate nepatogumus perkeldami įvairių matmenų žaliavas bei gaminius, šį procesą optimizuotų keltuvas. Vienas iš galimų variantų – kranas su strėle. Prieš rinkdamiesi šio tipo įrenginį reikia suprasti jo privalumus ir trūkumus bei išsiaiškinti ar tai pats tinkamiausias variantas.

Visų pirma, galima išskirti kranus į dvi kategorijas pagal tvirtinimo tipą. Jie gali būti tvirtinami tiesiogiai ant sienos ar esamos konstrukcijos arba statomi ant sijos. Nuo to, kokiame aukštyje įrengtas kranas priklausys, koks maksimalus krovinio pakėlimo aukštis. Kitas svarbus aspektas, į kurį būtina atsižvelgti – strėlės ilgis. Nuo to priklausys, kokiame plote galima naudotis keltuvu. Kad būtų pasiektos ir kitos vietos, galimi kranai, kurių strėlės turi vyrius ir susilenkia, taip sumažina atstumą nuo centro. Naujieji kranai dar yra tvirtinami ant sijos, kuri tvirtinama prie lubų. Kai kuriuo atveju tai yra geras sprendimas dėl pigesnio įrengimo bei vietos taupymo. Žinoma, šis keltuvas turi ribotą veikimo plotą, todėl būtina žinoti ar užteks strėlės ilgio tam, kad būtų atlikti reikiami darbai.

Nors sukami kranai turi gana ribotas panaudojimo galimybes, jie nepraranda populiarumo, nes yra lengvai įrengiami bei labai ergonomiški.