Transporto sistemos efektyvesnėms logistikos paslaugoms

Profesionalios logistikos paslaugos kuria verslui pridėtinę vertę ir naudą, susijusią su kaštų optimizavimu. Logistikos paslaugų tiekėjai padeda ieškoti optimaliausių sprendimų, sudaro maršrutus, parenka tinkamas transporto priemones, garantuoja efektyvų krovinių pervežimą ir išlaidų mažinimą, padedantį sumažinti prekių savikainą.

Taip pat padeda užtikrinti paslaugų kokybę, siekiant išvengti nuostolių ir kūrybiška ieškoti įvairių problemų sprendimų būdų.

Išmaniosios logistikos ir transporto valdymo sistemos padeda užimti stipresnę poziciją rinkoje, lanksčiai reaguojant į klientų poreikius, vykdo profesionalų prekių valdymą ir detalų administravimą. Tai leidžia įgyti konkurencinį pranašumą prieš kitas logistikos ir transporto paslaugas teikiančias bendroves. Taip pat stengiamasi palaikyti gerus santykius su savo verslo partneriais.

Transporto sistema Terra Logistics apima įvairias paslaugas, verslo procesus, įskaitant klientų užklausas bei vykdant užsakymus, analizuojant finansinius išteklius bei užsakymų pelningumą. Ši sistema puikiai tinka pačioms įvairiausioms transporto logistikos ir ekspedijavimo paslaugas teikiančioms įmonėms. Ja patogu naudotis, nes užtenka tik interneto ryšio ir naršyklės naudojimui. O šiuo metu itin populiaru naudotis kompiuterine debesų technologija. Taigi bet kuriuo paros metu, iš bet kurios pasaulio vietos galima ja pasinaudoti, užtenka turėti nešiojamą planšetinį kompiuterį ir veikiantį interneto ryšį.

Šią sistemą verta rinktis dėl šių keturių pagrindinių priežasčių:

  • greitas sistemos paleidimas, dėl šios priežasties sutaupoma nemažai laiko;
  • Įmonės duomenų saugojimas vienoje vietoje. Jie yra naudotojui prieinami realiu laiku ir pasitikrinti užsakymų būsenas;
  • Patogus įmonės planavimas ir valdymas, vertinat įvairius buhalterinės apskaitos duomenis, stebėti reisų ir užsakymų pelningumą. Lengvai suprantama vartotojo sąsajų, padedanti patogiai naudotis sistemos valdymu, peržiūrėti aktualią informaciją; fiksuoti įvairius duomenis.

Šios sistemos funkcionalumas gali būti lengvai pritaikomas ar derinamas su transporto logistikos ar ekspedijavimo paslaugas teikiančios bendrovės poreikiais ir vykdomomis veiklomis.