Greitas ir paprastas namų daiktų sandėliavimas: keli paprasti patarimai

Lietuviai – namų žmonės, tad nieko keisto, kad kai būstuose visas pasaulis – kartais tas pasaulis nebetelpa ir tenka gyventi apsivertus daiktais. Žinoma, nieko nesinori išmesti, kadangi, atrodo, kad niekada negali žinoti, ko prireiks.

Svarbiausia yra išmokti tinkamai sandėliuoti daiktus. Tokiu atveju net ir didelis jų kiekis tikrai neapvers namų. Šis straipsnis ir yra skirtas būtent tam. Atskleisime kelis paprastus patarimus, kurie padės namuose kur kas paprasčiau palaikyti tvarką ir kai kažko reikia – rasti tai greitai ir paprastai.

Plastikiniai maišeliai

Visada po ranka siūlome turėti plastikinius maišelius, kuriuose dažniausiai laikomi birūs daiktai. Jų kainos gana mažos, tad verta vienu kartu įsigyti kelis šimtus vienetų. Ypač puikus pasirinkimas yra užspaudžiami maišeliai. Dažnai rišant rankomis padaromi sudėtingi mazgai, kurių atrišimas vėliau vargina.

Lipnios etiketės

Jeigu daiktus laikysitės palėpėje, dėžėse – tokiu atveju labai gelbsti ir lipnios etiketės, ant kurių dažniausiai nurodoma, kas yra dėžės viduje. Geriausia jas klijuoti ant dėžės šono. Tokiu atveju vienos ant kitų sudėtos dėžės netrukdys matyti informacijos – kas yra viduje ir ieškomus daiktus galėsite rasti labai greitai ir paprastai.

Pakavimo medžiagos

Dūžtantiems daiktams rekomenduojamos specialios pakavimo medžiagos, kurios pasirūpina, kad tiek ilgo stovėjimo, tiek transportavimo metu daiktai nesuduš. Geriausia rinktis susmulkintą jūros putą, taip pat labai puikiai tarnauja ir putplastis.  Juolab, juk palėpėje tvyro drėgmė, kuri gali apgadinti daiktus, taip pat jiems kenkia ten pat gyvenantys graužikai.

Pakavimo dėžės

Kaip jau minėjome, daiktų laikymui labai rekomenduojamos specialios pakavimo dėžės, kuriose daiktai bus laikomi tvarkingai bei saugiai. Rinkitės specialiai pakavimui sukurtas dėžės, kadangi jos sandariai užsidaro, juolab, gaminamos dažniausiai iš storesnio kartono. Perkant daugiau vienetų kainos krenta, tad ieškokite pasiūlymų internetu.

Visų mūsų aptartų daiktų kainos tikrai gana mažos, tačiau visos jos gali labai pagreitinti ir supaprasti daiktų sandėliavimo darbus. Visada verta po ranka turėti kuo daugiau skirtingų pakavimo priemonių, kad kiekvienas naujas daiktas būtų padėtas į jam skirtą vietą. Tokiu atveju namai bus kur kas tvarkingesni.