Dantų taisymo kainos Lietuvoje ir kitose šalyse – palyginimas

Dantys yra viena svarbiausių žmogaus kūno vietų, tad visiškai natūralu, kad jų kasdieninei priežiūrai lietuviai skiria vis daugiau dėmesio. Tiesa, gydytojai akcentuoja, kad to dėmesio vistiek nepakanka, kadangi dažniausiai pacientai į gydytojus kreipiasi žmonės su jau gana didelėmis dantų problemomis ir net ne visada pavyksta jas sutvarkyti, kartais vienintele alternatyva tampa jų šalinimas ir naujų implantavimas.

Dantų tvarkymas Lietuvoje

Pradėjus lyginti skirtingų odontologijos klinikų Lietuvoje kainoraščius pamatysite, kad kainos gali labai varijuoti. Net ir tas pats protinio danties rovimas kainuoja vos nuo kelių iki keliasdešimt ir kelių šimtų eurų. Tiesa, egzistuoja privačios klinikos, kurios dažniausiai brangiau vertina savo paslaugas ir tuo pačiu valstybinės, kuriose dažniausiai mokama tik už priemones. Bet kuriuo atveju, kad ir kokios kainos yra skirtingos, daugelis žmonių pastebi, kad jos tikrai nėra mažos. Natūralu, kad daugelis nemažai laiko praleidžia internete lygindamas skirtingų klinikų pasiūlymus, kad rastų tą, kuris jam labiausiai tinka tiek kainos, tiek kokybės prasme. Kai kurie galiausiai nusprendžia vykti tvarkyti dantukų į Ukrainą. Žinoma, ne visada kokybė patenkina poreikius ir kartais vistiek reikia pertvarkyti dantis Lietuvoje.

Kiek moka užsieniečiai?

Visgi, kad ir kokios kainos Lietuvėje atrodo gąsdinančios, tačiau palyginus su likusia modernia Europa galima pastebėti, kad ten būtent šios srities paslaugų kainos yra kur kas didesnės. Paprasčiausiai medicinos sfera apskritai yra vertinama labai brangiai, tad lietuviai dar gali džiaugtis, kad sąlyginai ir privačių odontologų paslaugos kainuoja labai pigiai. O kokybė – labai gera. Ne veltui daugelis užsieniečių atvyksta pas mus ir džiaugiasi suteiktomis paslaugomis. Juos džiugina ne tik paslaugų kokybė, tačiau taip pat ir gera kaina, kuri prieinama daugeliui Europos gyventojų.

Ieškantiems kvalifikuotų odontologų paslaugų rekomenduojame kreiptis į kliniką Pilėnė