Siuntų pervežimas

Lietuvoje yra ne viena įmonė, kurios paslaugų sąraše puikuojasi siuntų pervežimas. Tai smulkių krovinių, kurių svoris ne didesnis kaip 31,5 kg, pervežimas. Tai paklausi ir patogi paslauga neturintiems savo transporto ar negalintiems pristatyti reikiamos prekės į tam tikrą vietą sutartu laiku. Savo pagalbos ranką tiesia įmonės, užsiimančios šiuos paslaugos teikimu. Tad ką reiktų žinoti apie siuntų pervežimą?

Visus savo rūpesčius, susijusius su siuntinio pristatymu, ramia širdimi galite patikėti logistikos asams. Jie pasirūpins Jūsų krovinio pervežimu. Su jais galite suderinti grafiką, kurio laikantis vyks jos pervežimas. Taip pat bus sutartas laikas, per kurį norite, kad Jūsų siuntinys būtų pristatytas gavėjui ar į kitą susitartą vietą. Pristatymas į bet kurį Lietuvos kampelį užtrunka iki 24 val. Jei įmonė lokalizuota viename iš Lietuvos didžiųjų miestų, Jūsų užsakymas gali būti priimtas net ir besibaigiant darbo valandoms (iki 17 val.). Logistikos srityje dirba ilgą patirtį turintys vairuotojai (daugiau nei 10 metų), kurie yra profesionalūs ir patikimi, todėl galite net neabejoti, kad įmonė paslaugą atliks tinkamai. Esu tikra, kad sakydama jog visų įmonių transporto priemonės yra tvarkingos ir modernios, tikrai nemeluosiu.

Itin naudinga paslauga, kurią verta paminėti, yra siuntų pervežimas nuo durų iki durų. Tai paslauga, kuriuos metu krovinys paimams iš siuntėjo ir pristatomas gavėjui. Šią paslaugą įvykdyti Lietuvos teritorijos ribose taip pat užtrunka 24 val.

Ši paslauga patikima todėl, kad naudojamos modernios krovinio valdymo ir sekimo technologijos. Taip pat svarbu paminėti, kad krovinys yra apdraudžiamas. Be abejo patraukliai skamba ir tai, kad krovinys gavėją gali pasiekti per artimiausias 24 val.