APIE KĄ VERTA PAGALVOTI / SUSIŽINOTI PRIEŠ NUOMOJANTIS AUTOMOBILĮ?

Jei planuojate nuomotis automobilį ir tai darysite pirmą kartą, šis straipsnis Jums pravers pakišdamas kelias idėjas apie ką derėtų pagalvoti ir ką vertėtų išsiaiškinti prieš išsinuomojant automobilį.

  • Ar kuro bakas bus pilnas ar Jums pačiam reiks jį prisipilti? Kai kurios įmonės išnuomodamos automobilį pasirūpina, kad bakas būtų pilnas, o kai kurios gali išnuomoti automobilį puspilniu baku ir pritrūkus kuro, Jums tektų patiems jį prisipildyti. Paprastai pigiau nuomotis automobilį ten, kur pačiam reikia užsipilti kuro. Nes įmonės, kurios pasirūpina, kad bakas būtų pilnas, užsideda už šią paslaugą mokestį.
  • Ar nuomojamo automobilio pasiėmimo ir atidavimo vieta gali būti pasirenkama? Kai kurios įmonės išduoda ir priima automobilį tik savo nuomos punktuose, tačiau yra ir įmonių, kurios nuomojamą automobilį gali Jums pristatyti ir jį atsiimti Jūsų pageidaujamoje vietoje. Klientų patogumui UAB „Autobanga“ tekia tokią paslaugą. Jei Jums svarbi kaina, pasiteiraukite ar už šį patogumą reikės papildomai mokėti.
  • Ar nuomos punktas riboja vairuotojo amžių? Riboja, tai nereiškia, kad negalėsite išsinuomoti automobilio, tiesiog kai kuriose Europos šalyse vairuotojams jaunesniems nei 24 metai taikomas papildomas mokestis.
  • Ar nuomos punktas kartu su automobiliu nuomoja ir GPS navigaciją? Navigacija dažnai praverčia keliaujant į dar nežinomas vietas. Pasiteiraukite ar automobilyje bus navigacija ir ar ji veikia be interneto ryšio. Jei navigaciją turite savo mobiliajame telefone ir tai neaktualu, tuomet šį klausimą galite praleisti.
  • Ar yra laisvų rankų įranga, kad galėtumėte kalbėti telefonu ir saugiau vairuoti. Ypač jei telefonu kalbėti tenka dažnai – pasiteiraukite nuomos punkte ar Jūsų pasirinktas automobilis turi šią funkciją.

Aktuali transporto nuoma? Kreipkitės į savo srities profesionalus, UAB „Autobanga“ komanda atsakys į visus Jums rūpimus klausimus ir padės išsirinkti Jums tinkamiausią auto nuomos variantą.