Kaip susigrąžinti gerą nuotaiką?

Nuotaikos kūrimas

Gerą nuotaiką dažniausiai reikia susikurti patiems. Keletas REIKI patarimų: kuo dažniau šypsotis. Šypsodamiesi net be priežasties priversite smegenis gaminti laimės hormonus ir tuo pačiu pagerinsite savo nuotaiką. Klausytis muzikos susijusios su šiltais ir  linksmais patarimais. Nuotaiką puikiai kelia energija. Šokių muzika, pagal kuria galėtumet nors šiek tiek pajudėti. Geros nuotaikos užtaisui visai dienai pakaktų lengvos  rytinės mankštos ar pabėgiojimo šalia namų esančiame parke. Galite pradėti žaisti edukacinius žaidimus, spręsti kryžiažodžius, mokytis užsienio kalbos, megzti ar piešti. Pasistenkite į savo gyvenimą neįsileisti negatyvių žmonių. Jus supantys žmonės turi būti tokie, kurie pakrautų teigiamą energiją, būtų įdomūs, malonūs ir linksmi.

Ar galima pajusti medžių stiprybės galią?

Žmonės ir medžiai turi bendrą likimą. Tikriausiai ne vienas esame girdėję, kad medžiai gali sustiprinti sveikatą ir net padėti atsikratyti kai kurių ligų. Susirgus reikia kreiptis pas gydytoją, bet gydymą medžiais, prisiglaudžiant prie jų kamieno, būti šalia medžio arba prie probleminių kūno zonų glausti medžių pliauskeles galima panaudoti tik kaip papildomą gydymo priemonę. Vien pasivaikščiojus po mišką gali išnykti nuovargis, pagerėti nuotaika ir savijauta. Pavyzdžiui, stokojant jėgų, reikia ąžuolą palaikyti apglėbus, gali kaip mat užplūsti energija, sumušus kelį, prispausti skaudamą vietą prie ievos kamieno- greičiau išnyksta mėlynė, skaudant dančiui skruostą  prie drebulės- skausmas atlėgsta.

Medžiai gali būti donorais ir vampyrais

Vieni medžiai linkę duoti žmogui energiją, kiti, atvirkščiai, pasiruošę savintis energiją iš žmogaus. Atskirti medžius donorus nuo medžių- vampyrų nėra sudėtinga- užtenka pabūti keletą minučių prisiglaudus prie medžio kamieno. Jeigu po to užplūsta jėgos ir gera nuotaika, vadinasi medis yra donoras, o jeigu ima stigti jėgų, pradeda skaudėti galvą jis tikriausiai vampyras.

Daugumai žmonių puiki nuotaika grąžinama klausanti ar net atliekant muzikos kūrinius. Jei nemokate groti jokiu instrumentu, rekomenduojama apsilankyti Modernioje Muzikos Studijoje – http://www.modernimuzikosstudija.lt/, kur teikiamos įvairų instrumentų muzikos pamokos bei vokalo valdymo kursai.