Savitarnos skalbyklų privalumai

Na ir kam gi reikalinga savitarnos skalbykla? Studentams ir turistams, kuriems viešbutyje teikiama skalbimo paslauga yra per brangi? Tik jiems? Ne! Savitarnos skalbimo paslaugos yra naudingos ne tik jiems, bet ir kiekvienam iš mūsų, o ypač didelėms šeimoms. Taigi prieš suprantant, kad savitarnos skalbyklos visgi yra naudingos beveik kiekvienam žmogui, reikia išsiaiškinti su kokiomis problemomis susiduriame, kurios gali išnykti kaip dūmas tiesiog susiradus patogią savitarnos skalbyklą netoli namų.

Taigi, su kokiomis problemomis susiduriate rūpindamiesi savo skalbiniais namuose?

  • Turite didelę šeimą ir nešvarių skalbinių kalnai susikaupia kasdien.
  • Jūsų skalbimo mašina yra maža arba standartinio dydžio ir į ją netelpą dideli skalbinių kiekiai, dėl to, tenka skalbti kelis kartus iš eilės, o tai užima gerą pusdienį ir kelia triukšmą namuose.
  • Norite namuose skalbti dideles, storas, dvigules antklodes, patalynę ir pledus, tačiau bergždžias reikalas, nes Jūsų skalbimo mašinoje tokie dideli skalbiniai arba netelpa arba sutalpinate ir jie prastai išsiskalbia, neišsiskalauja.
  • Turite skalbti galybę kojinių, neturite skalbinių džiovyklės, o gręžimo funkcija skalbimo mašinoje neišsausina kojinaičių tiek, kad būtų galima iš kart dėti į stalčių. Tai ką darote? Džiaustote šimtą kojinyčių po vieną. Užima daug laiko — nepraktiška. O džiovyklės kol kas negalite sau leisti.
  • Apskritai, kai didelė šeima, dažnai ir dideliais kiekiais skalbiate ne tik kojines, bet ir kitus skalbinius: maikutes, marškinius, sporto rūbus, kelnes, sijonus, sukneles, apatinius rūbus ir kitą. Nuolat apdžiaustyta vonia, balkonas ir kambariai gadina vaizdą ir nuotaiką.

Pažįstamos problemos? Savitarnos skalbyklų pliusai:

  • Didelės talpos skalbimo mašinos leis išskalbti ne tik didelius, sunkius skalbinius, bet ir didelius kiekius smulkių skalbinių. Kam praleisti per dieną keletą valandų ir per savaitę kelias dienas skalbiant, jei galima atkeliauti į savitarnos skalbyklą ir sutvarkyti visos savaitės ar net kelių savaičių skalbinius per valandą. Savitanros skalbyklose vienu metu galima naudotis keliomis didelių talpų skalbimo mašinomis.
  • Negalite pakęsti, kad gaištate laiką džiaustydami kojines ir apskritai nemėgstate, kad namai nuolat apkabinėti skalbiniais ir dėl jų tvyro drėgmė? Savitarnos skalbyklose galite iš kart išdžiovinti skalbinius ir jie bus švarūs, kvepiantys, sausi ir parengti nešioti, naudoti arba sulankstyti ir dėti į spintą.