Natūralus veido prausiklis: pasigaminti ar nusipirkti?

Tikriausiai būtų sunku suklysti pasakius, kad daugelio merginų ir vaikinų vonios kambaryje galima atrasti įvairių rūšių veido prausiklių, kitaip dar vadinamų šveitikliais. Veido prausikliai yra priemonė, kuri turi daug teigiamų savybių, pavyzdžiui, pašalina negyvos odos sluoksnius, atgaiviną odą, suteikia jai žvilgesio. Tai kiekvienam reikalinga priemonė, o geriausia, kad ją galima ne tik nusipirkti, bet ir pasigaminti pačiam.

Veido prausiklių receptai

Kadangi veido oda reikalauja nuolatinio rūpesčio, priežiūros, ją reikia maitinti ir drėkinti, veido šveitikliai turi būti neatsiejama žmogaus kasdienybės dalis. Internete pilna veido šveitiklių receptų, todėl išsirinkti vieną yra sunku. Šiame straipsnyje norėtume pasidalinti išskirtiniu receptu, kurio tiksliai laikiantis pasigaminsite veido prausiklį, tinkantį jautriai odai.

Prausiklis jautriai odai:

  • 1 valg. š. migdolų miltelių;
  • ½ valg. š. Aloe Vera gelio;
  • 1 lašelio eterinio aliejaus (ramunėlių);
  • 1 valg. š. Balto kosmetinio molio;
  • 1 lašelio eterinio aliejaus (levandų).

Paruošimas: visus ingredientus sumaišyti ir įdėjus į sandarų indelį laikyti šaldytuve. Geriausia pasigamintą veido prausiklį naudoti iki 10 dienų.

O gal geriau nusipirkti?

Yra dalykų, kurie atbaido nuo veido prausiklio pasigaminimo pačiam. Pasigaminti veido prausiklį užtrunka, be to jį reikia gaminti pagal tikslią receptūrą, o svarbiausia tai, kad 100 proc. neaišku, ar pasigamintas prausiklis tikrai tiks jūsų veidui. Daugelis žmonių, taupydami savo laiką ir pasitikėdami dermatologais, renkasi jau pagamintus veido šveitiklius ir tik juos nesibaimindami naudoja. Profesionalų ir šią sritį išmanančių specialistų pagaminti veido prausikliai yra patikrinti bei patvirtinti dermatologų, todėl tikrai tinkami naudoti žmonėms.

Svarbu prisiminti, kad net ir prieš perkant veido šveitiklį, patartina pasikonsultuoti su dermatologu, kuris tiksliai nustato veido odos tipą ir gali rekomenduoti pačią tinkamiausią priemonę. Jeigu trūksta pinigų, laiko arba nesinori bendrauti su šios specialybės žmogumi, prieš pirkdami veido prausiklį, paskaitykite daugiau apie jo sudėtį – tai padarę išsiaiškinsite, ar priemonė jums tinkama, ar geriau rinktis kitą. Taip pat galite pasikonsultuoti ir su priemonę parduodančios įmonės specialistu, kuris viską žino apie parduodamą prekę, todėl gali pasiūlyti optimaliausią variantą jūsų veido odai.